Kategorie obchodu:

PLASTIC FASHION - Igelitové kombinézyProdukt Cena  
CATSUIT 01 - IGELITOVÁ KOMBINÉZA YELEN
IGELITOVÁ KOMBINÉZA s černým lesklým a hladkým povrchem - červenými případně jinak berevnými proužky . Provedení je možné jak v DÁMSKÉM tak i V PÁNSKÉM střihu . Zip je s tříjezdcový . Případné individuální úpravy jsou možné .
3 450,- Kč
3 950,- Kč
Detail produktu CATSUIT 01 -  IGELITOVÁ KOMBINÉZA  YELEN
CATSUIT Y - 31 S KAPUCÍ YELEN
Igelitová kombinéza v temné černé barvě . Zobrazená je spolu s latexovou kuklou . ( není součástí modelu ale lze ji objednat ) Zapínání je řešeno zipy se třemi jezdci .
3 490,- Kč
3 900,- Kč
Detail produktu CATSUIT   Y - 31 S KAPUCÍ YELEN
CATSUIT 02 IGELITOVÁ KOMBINÉZA YELEN
Mléčně průsvitná igelitová kombinéza s kapucí a s černým ukončením rukávů a nohavic . Provedení je možné i v PÁNSKÉM střihu.
3 690,- Kč
3 980,- Kč
Detail produktu CATSUIT 02 IGELITOVÁ KOMBINÉZA YELEN
CATSUIT 03 de LUXE YELEN
TOP *průhledná IGELITOVÁ KOMBINÉZA se zvýrazňujícími černými proužky vytvářející atraktivní sexy vzhled !!. V případě větších velikostí se cena zvyší o cca 200 -300 kč !!! MOŽNOST PÁNSKÉ VERZE !!!! Výborná jako další vrsva přes latexový catsuit - sevření a následný pocit je velmi intenzivní . Kombinéza je osazena unikátním systémem 3 zipových jezdců.
3 200,- Kč
3 790,- Kč
Detail produktu CATSUIT 03 de LUXE    YELEN
Igelitová kombinéza průhledná red YELEN 3 780,- Kč
Uzavřená igelitová kombinéza Y-1 YELEN Y- 1 hermetic
Igelitová kombinéza s uzavřenými nohavicemi a rukávy včetně neodnímatelné kukly Zapínání je v zadní části a končí na temeni hlavy . Dodáváme dvě verze - Pro použití v páru - kde jste závislý na pomoci druhého ... ,, IGELITOVÉ VĚZENÍ,, Druhá verze je určena všem kdo chce mít situaci pod kontrolou ... NÁŠ TIP - Použijte CAT Y-1 HERMETIC přes jakoukoli latexovou kombinézu a sami se přesvědčte co s Vámi tato kombinace provede . Umocnění zážitku dosáhnete např.ve vodě... V případě verze,, IGELITOVÉHO VĚZENÍ ,, doporučujeme fixaci GUMOVÝMI POUTY které najdete v sekci BONDAGE .
3 850,- Kč
5 300,- Kč
Detail produktu Uzavřená igelitová kombinéza Y-1 YELEN Y- 1 hermetic
Uzavřená igelitová kombinéza Y2 YELEN
Pevná igelitová kombinéza s unikátním řešení KAPUCI pro současné a pohodlné nošení PLYNOVÉ MASKY . systém 3 jezdcového zapínání kombinézy . Skvělá možnost nošení přes latexový catsuit !! DOPORUČUJEME
3 650,- Kč
4 290,- Kč
Detail produktu Uzavřená igelitová kombinéza Y2 YELEN
VAC BED YELEN
Znehybňovací zařízení - které z Vás udělá nehybnou lesklou sochu uzavřenou ve vzduchoprázdnu. Pocity nelze popsat a lze je ještě umocnit oblečením se do igelitové nebo latexové kombinézy . VÝHODNÝ pro oboustrané partnerské použití V případě NADMĚRNÉ VELIKOSTI umíme i tohle vyřešit !! Cena vyjde na cca 4200,-
3 590,- Kč
4 500,- Kč
Detail produktu VAC BED   YELEN
Počet produktů: 8
  Vybíráme z nabídky

CATSUIT Y - 31 S KAPUCÍ YELEN

Detail produktu CATSUIT   Y - 31 S KAPUCÍ YELEN

Cena: 3 490,- Kč
Běžná cena: 3 900,- Kč


Lackové minišaty - služebná

Detail produktu Lackové minišaty - služebná

Cena: 1 090,- Kč


Přívěsek Trojná monáda - povrchová úprava rhodium

Detail produktu Přívěsek Trojná monáda - povrchová úprava rhodium

Cena: 300,- Kč

  Nejprodávanější