Kategorie obchodu:

Pánské FETISH OBLEKYProdukt Cena  
CATSUIT 01 - IGELITOVÁ KOMBINÉZA (kopie) YELEN
IGELITOVÁ KOMBINÉZA s černým lesklým a hladkým povrchem - červenými případně jinak berevnými proužky . Provedení je možné jak v DÁMSKÉM tak i V PÁNSKÉM střihu . Zip je s tříjezdcový . Případné individuální úpravy jsou možné .
2 990,- Kč
3 900,- Kč
Detail produktu CATSUIT 01 -  IGELITOVÁ KOMBINÉZA  (kopie) YELEN
CATSUIT 03 de LUXE (kopie) YELEN Produkt v akci Doporučený produkt
TOP *průhledná IGELITOVÁ KOMBINÉZA se zvýrazňujícími černými proužky vytvářející atraktivní sexy vzhled !!. !!! MOŽNOST PÁNSKÉ VERZE !!!! Výborná jako další vrsva přes latexový catsuit - sevření a následný pocit je velmi intenzivní . Kombinéza je osazena unikátním systémem 3 zipových jezdců.
1 990,- Kč
3 490,- Kč
Detail produktu CATSUIT 03 de LUXE    (kopie) YELEN
Černý plášť s kapucou (kopie) (kopie) PLASTIC FASHION CZ
Super černý sexy plášť . velikost M-L . délka 140 cm Střih s využítím efektu prodloužených nohou . V reálu je to opravdu velmi úchvatné a vzrušující pokud se pásek uváže lehce nad pas efekt je dokonán... Materiál černé měkké pvc - plastic . Skladem 1ks - případná doba dodání 10prac.dnů
1 750,- Kč
MUMIFIKAČNÍ POUTACÍ GUMOVÉ ŘEMENY (kopie) YELEN RBH 1
Gumové poutací pásy - kterými rychle a učinně docílíte pevného a důkladného připoutání . V sadě se nachází 12 pásů v odstupňovaných délkách od 160 cm až po krátké cca 50cm. Lze si navrhnout i své vlastní délky . Pokud Vás někdy uzlíky zdržují tak právě toto je skvělé řešení. Velmi rafinované při kombinování z mumifikací nebo latexovými relaxačními vaky .
2 150,- Kč
2 990,- Kč
Detail produktu MUMIFIKAČNÍ POUTACÍ GUMOVÉ ŘEMENY (kopie) YELEN RBH 1
RAINCOAT 01 (kopie) YELEN Produkt v akci Doporučený produkt
Průhledný igelitový sexy plášť . Koho baví provokovat - lze ho použít i jako originální pláštěnku do nepřízně počasí . Střih je volnější ale lze ho uspůsobit pro těsnější použití . Zapínání lze řešit plastovými knoflíky nebo zipem .
1 500,- Kč
1 890,- Kč
Detail produktu RAINCOAT 01 (kopie) YELEN
Uzavřená igelitová kombinéza Y-1 (kopie) YELEN Y- 1 hermetic
Igelitová kombinéza s uzavřenými nohavicemi a rukávy včetně neodnímatelné kukly Zapínání je v zadní části a končí na temeni hlavy . Dodáváme dvě verze - Pro použití v páru - kde jste závislý na pomoci druhého ... ,, IGELITOVÉ VĚZENÍ,, Druhá verze je určena všem kdo chce mít situaci pod kontrolou ... NÁŠ TIP - Použijte CAT Y-1 HERMETIC přes jakoukoli latexovou kombinézu a sami se přesvědčte co s Vámi tato kombinace provede . Umocnění zážitku dosáhnete např.ve vodě... V případě verze,, IGELITOVÉHO VĚZENÍ ,, doporučujeme fixaci GUMOVÝMI POUTY které najdete v sekci BONDAGE .
3 350,- Kč
4 900,- Kč
Detail produktu Uzavřená igelitová kombinéza Y-1 (kopie) YELEN Y- 1 hermetic
Uzavřená igelitová kombinéza Y2 YELEN
Pevná igelitová kombinéza s unikátním řešení KAPUCI pro současné a pohodlné nošení PLYNOVÉ MASKY . systém 3 jezdcového zapínání kombinézy . Skvělá možnost nošení přes latexový catsuit !! DOPORUČUJEME
2 190,- Kč
3 590,- Kč
Detail produktu Uzavřená igelitová kombinéza Y2 YELEN
Počet produktů: 7
  Vybíráme z nabídky

Latexové kalhotky - Strap-on

Detail produktu Latexové kalhotky - Strap-on

Cena: 625,- Kč


FL7

Detail produktu FL7

Cena: 150,- Kč


Igelitové prostěradlo černé

Detail produktu Igelitové prostěradlo černé

Cena: 530,- Kč

  Nejprodávanější